Konstrukcje dachowe

Solidny dach — dlaczego tak ważny?

Każdy budynek musi posiadać dach. Solidny dach chroni cały budynek przed niekorzystnym wpływem działań atmosferycznych i zabezpiecza całość konstrukcji budynku. Ponadto dach może podnosić walory estetyczne i wpływać na pozytywny odbiór całej budowli. Solidny dach znacząco podnosi również wartość finansową danej nieruchomości, czyniąc ją atrakcyjniejszą zarówno do mieszkania, jak i do potencjalnego nabycia. Wybór odpowiedniego dachu ma zatem znaczenie praktyczne i estetyczne. Ma również duże znaczenie, jeśli chcemy w jakiś sposób użytkować poddasze.  Wybierając zatem firmę do stworzenia konstrukcji dachowej, wybierzmy firmę prowadzoną przez specjalistów, prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów w tym zakresie. 

Dlaczego warto wybrać tę firmę?

Firma www.dachy-kaja.pl to zespół specjalistów, świadczących usługi w zakresie prac budowlanych oraz usługowych dotyczących głównie konstrukcji dachowych, ale nie tylko. W ramach prowadzonej działalności firma zajmuje się, między innymi:

 • Tworzeniem oraz montażem wszelkich konstrukcji dachowych. 

 • Kryciem dachów oraz montażem obróbek blacharskich.

 • Profesjonalnym odśnieżaniem dachów, usuwaniem zalegającego śniegu i sopli.

 • Czyszczeniem elewacji różnego typu.

 • Bezpiecznym demontażem oraz utylizacją eternitu, zgodną z przepisami polskiego prawa.

 • Tworzeniem zadaszeń tarasów i wiat.

 • Przeprowadzaniem bezpiecznej wycinki oraz przycinki drzew.

 • Wypożyczaniem rębaka obsługiwanego przez doświadczonego pilarza.

 • Świadczeniem usług z wykorzystaniem dźwigu obsługiwanego przez doświadczonego operatora.

 • Świadczeniem usług z wykorzystaniem podnośnika obsługiwanego przez doświadczonego operatora.

W każdym z tych aspektów działalności firma www.dachy-kaja.pl posiada odpowiednie narzędzia, kompetencje oraz zasoby, żeby podjąć się tego typu zleceń. Na podstawie wieloletniego doświadczenia sprawnego działania na rynku możemy zagwarantować terminowe oraz rzetelne wykonanie danej usługi. Nasi Klienci są zadowoleni i polecają nas dalej - to dla nas zawsze najlepsza rekomendacja.  

Zdecydowanie warto zaufać firmie dachy-kaja. Dlaczego? W tej firmie pracują wyłącznie osoby, które przywiązują dużą uwagę nie tylko do bezpieczeństwa i higieny pracy, ale także do dokładności każdego wykończenia. Nasi pracownicy mają również wysokie poczucie estetyki oraz swoją pracę wykonują z przywiązaniem do wszelkich detali. Do realizacji każdego zlecenia pracownicy z www.dachy-kaja.pl podchodzą indywidualne, tak, żeby zaspokoić wszystkie potrzeby danego klienta i w pełni spełnić założenia danej inwestycji. 

Stworzenie dachu to inwestycja na długie lata. Jeśli macie wątpliwości co do pomysłu, chęci zastosowania określonego typu pokrycia dachowego, zapraszamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zdecydowanie lepiej zapytać i upewnić się, co będzie pasować w danym miejscu, niż później ponosić dodatkowe koszty zmian lub być nie do końca zadowolonym. Dachy, który montujemy, mają przede wszystkim cieszyć oko i duszę, a także pełnić swoją funkcję przez długie lata. Ta myśl przyświeca nam na każdym etapie planowania oraz realizacji prac. 

Rodzaje pokryć dachowych — jakie wykonujemy?

Na rynku jest dostępnych sporo rodzajów pokryć, jakie można stosować do tworzenia dachu.  Firma wykonuje, między innymi: 

 • Pokrycia dachowe z dachówki

 • Pokrycia dachowe z blachodachówki

 • Pokrycia dachowe na rąbek

 • Pokrycia dachowe z gontu bitumicznego

 • Pokrycia dachowe z papy termozgrzewalnej

 • Pokrycia dachowe z płyt warstwowych

Każde z tych rozwiązań ma sporo zalet. W celu wybrania odpowiedniego rozwiązania do danego budynku oraz mieszczącego się  w złożeniach budżetu przeznaczonego na ten cel zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy najwłaściwsze rozwiązanie spełniające oczekiwania inwestora oraz pasujące do bryły i zastosowanego wykończenia budynku. 

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, skontaktuj się z nami już dziś! 

 

 

#konstrukcja dachowa #kształt dachu #dachy