Krycie dachów i montaż obróbek blacharskich

W temacie krycia dachów nie ma dla nas żadnych niewiadomych, ani nowości o których nie wiemy. Nasza firma obecna jest na rynku od wielu lat, a częste szkolenia w temacie krycia dachów w których uczestniczymy regularnie podnoszą nasze kwalifikacje. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest profesjonalne i dokładne pokrycie dachu odpowiednim materiałem. Zawsze działamy w najlepszym interesie klienta szanując jego decyzje i jednocześnie staramy się doradzić jakie pokrycie dachu będzie najlepsze w danym przypadku. W tym artykule opiszemy dla Państwa rodzaje usług jakie świadczymy i z czym mogą się Państwo do nas zwrócić. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  1. Krycie dachu dachówką- ten rodzaj pokrycia dachowego nie ma oczywiście dla nas tajemnic. Wiemy na temat dachówek wszystko i zawsze wykorzystujemy całą naszą wiedzę w trakcie pracy. W pierwszej kolejności upewniamy się czy dana dachówka jest zgodna z normami budowlanymi. Dobór odpowiedniej metody układania uzależniony zawsze będzie od rodzaju dachówki. Inaczej układa się dachówkę z jedną muldą, inaczej z dwoma, a jeszcze inaczej dachówkę zakładką płaską. Aby dachówki zapewniały szczelność i ochronę przed wilgocią muszą być prawidłowo ułożone, inaczej nie spełnią swojej roli.

  2. Krycie dachu blachodachówką- obecnie blachodachówka wygląda zupełnie inaczej niż kilkadziesiąt lub kilkanaście lat temu. W dzisiejszych czasach jest to materiał który bardzo dobrze zabezpiecza dach i w dodatku wygląda efektownie. My doskonale wiemy w jakiej postaci występuje blachodachówka, może być kupiona w arkuszach o długości 7 m, lub w modułach o konkretnych wymiarach. Warto również pamiętać, iż arkusze posiadają nie tylko różną szerokość całkowitą, ale również inną szerokość krycia. Z nami kupisz dokładnie tyle blachodachówki ile będzie potrzebne do profesjonalnego pokrycia dachu. Krycie dachu tym rodzajem materiału, to dla nas chleb powszedni, robimy to szybko i dokładnie.

  3. Krycie dachu blachą na rąbek- to kolejny rodzaj pokrycia dachowego który mamy w naszej ofercie. Blacha na rąbek to materiał do krycia dachów, który bardzo dobrze się prezentuje i świetnie spełnia swoją funkcję. Warto dodać iż jest bardzo konkurencyjna cenowo w porównaniu do blachodachówki i dachówki. Układanie blachy na rąbek jest stosunkowo łatwe, a dla ekipy z doświadczeniem jak nasza, to zupełnie bezproblemowa praca.

  4. Krycie dachu gontem bitumicznym- gont bitumiczny jest to rodzaj dachówki bardzo elastycznej, kryjącej, trwałej i bezpiecznej. Gont bitumiczny nie topi się, ani nie wydziela żadnych toksycznych substancji. Zaletą gontu bitumicznego jest jego lekkość oraz szeroki wybór kolorów i wzorów. Nasza oferta obejmuje zarówno krycie nowych dachów gontem bitumicznym, jak i remonty tych które już tego wymagają. Gont kładziemy szybko i oczywiście dokładnie.

  5. Krycie dachu papą termozgrzewalną- papa termozgrzewalna jest wciąż bardzo popularnym materiałem wybieranym do krycia dachów. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ jest to pokrycie bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Decydując się jednak na pokrycie dachu papą tego typu bezwzględnie należy zlecić te prace profesjonalistom, gdyż wbrew pozorom wymaga to dużego doświadczenia. Nieprawidłowo ułożona papa termozgrzewalna nie będzie szczelna i będzie przysparzać problemów.

  6. Krycie dachu płytą warstwową- jest to rozwiązanie które najlepiej stosować na dachach magazynów i hal czyli wszędzie tam gdzie nie ma problemów z klimatyzacją. Bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie czy konstrukcja pod płyty warstwowe została wykonana dokładnie i jest równa na każdej długości. Nawet najmniejsze odchylenie sprawi że płyty nie połączą się prawidłowo, więc po prostu nie będą szczelne. My wiemy jak to zrobić, aby wszystko było na najwyższym poziomie.

Oprócz krycia dachów montujemy również odpowiednie obróbki blacharskie. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie wszelkich prac szybko I dokładnie. U nas nie ma miejsca na fuszerkę. Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie i zawsze dajemy z siebie 100%.

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do kontaktu!

 

 

#krycie dachu #dachówka #blacha #blachodachówka #dach na rąbek #dach kryty gontem #papowanie dachu